Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Epson podal patentovou žalobu na společnost Weston Tees, LLC a její ředitele

31. 10. 2023 - Články -> Články

Společnost Epson oznámila podání žaloby proti společnosti Weston Tees, LLC a jejím ředitelům. Weston Tees je prodejcem nově vyrobených prázdných, plnitelných a plněných inkoustových kazet a desek plošných spojů pro inkoustové kazety do tiskáren.

Žaloba uvádí porušení nároků z patentu Spojených států č. 8,794,749 a patentu Spojených států č. 8,454,116. Tyto patenty zahrnují nároky, které byly posouzeny v dobře publikovaných žalobách podaných u Americké komise pro mezinárodní obchod (ITC), což mělo za následek obecný příkaz k vyloučení, zakazující dovoz všech nově vyrobených i repasovaných kazet, obvodových desek a komponentů.

 

Epson logo
 

Epson vyžaduje trvalý soudní zákaz bránící dalšímu porušování práv, jakož i peněžní odškodnění za prodej kazet, desek plošných spojů a komponentů.

Jsme povzbuzováni, že programy prosazování patentového práva Epson vedly ke zvýšení souladu na spotřebitelském i komerčním trhu a významně změnily prostředí pro prodej kazet porušujících autorská práva,“ řekla Jilana Miller, asistentka generálního právníka společnosti Epson America. „Nadále však řešíme přetrvávající kulturu porušování práv a nekalou soutěž, ke které dochází prostřednictvím online prodeje a dalších komerčních kanálů. Tyto nedávné stížnosti dokazují trvalé odhodlání společnosti Epson řešit porušování práv na komerčních a spotřebitelských trzích a problém součástí kazet, které samy o sobě porušují práva duševního vlastnictví a ovlivňují spravedlivou hospodářskou soutěž.

 

Patent US 8,794,749 ke stažení ve formátu PDF.

Patent US 8,454,116 ke stažení ve formátu PDF.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
Epson America, Inc. Epson Files Patent Infringement Lawsuit Against Weston Tees, Reseller of Newly Built Empty, Refillable and Filled Ink Cartridges and Circuit Boards for Large Format Printer Cartridges. [online]. Poslední revize 19. 10. 2023. Dostupný z WWW: <https://news.epson.com/news/epson-patent-infringement-lawsuit-weston-tees>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem