Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Pozornost detailům - mikrosnímky čipů pro HP CB436

31. 01. 2011 - Články -> Důležité info

Carcoll jako přední dodavatel výchozího produktu pro renovaci tiskových kazet věnuje rostoucí pozornost kvalitě vykupovaných prázdných kazet. Ukazuje se, že k zajištění stoprocentní kvality je nezbytná moderní technika, která pomáhá odhalit panenské (virgin) kazety od renovovaných. Proto Carcoll nasadil počítačový mikroskop Chronos, který umožňuje až 250 násobné zvětšení snímané scény. Uplatnění nachází jak při vstupní kontrole inkoustových, tak i tonerových kazet.

Například u velmi populární kazety HP CB436A je třeba věnovat vedle jiných kontrolních bodů nově též osazenému čipu na těle tiskové kazety. Jak vypadá čip na kazetě originální a s jakými variantami se můžeme na trhu setkat, ukazují připojené obrázky.

originální čip
originální čipfoto• originální čip
alternativní čip - renovace
alternativní čip - renovacefoto• alternativní čip - renovace
alternativní čip - renovace
alternativní čip - renovacefoto• alternativní čip - renovace

Zde vidíte vlevo originální čip resp. kontaktní plošky jeho nosného plošného spoje a vpravo dvě varianty alternativních čipů na renovované kazetě. Kliknutím na náhledy si obrázky zvětšíte.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem