Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Žádný odpad, ale cenný materiál

25. 01. 2011 - Články -> Důležité info

Dotiskli jste a zajímá vás, co se starou kazetou? Vyhodit? Chyba! CARCOLL přináší evropské řešení před váš odpadkový koš! Vaše prázdné kazety dokážeme díky našim evropským kontaktům přeměnit na zajímavé peníze. Tak je neházejte do koše! Nejenže tím porušujete platné zákony, zejména zákon o odpadech, navíc děláte svým rozhodnutím učinit z vypsané kazety odpad medvědí službu naší přírodě. Změňte své rozhodnutí a udělejte z prázdné kazety zajímavou komoditu, která vám přinese peníze!

Pokud registrujete svou dodávku na tomto webu prostřednictvím aplikace on-line výkupny, věnujte prosím  pozornost produktům, které vkládáte do dodacího listu. Řada tonerových kazet např. výrobce HP zná třeba svou standardní (A) nebo velkokapacitní verzi (X). Obecně lze říci, že většinou (ne však vždy) jsou více žádané kazety velkokapacitní a tedy u označení kazety doplněného písmenem X naleznete většinou vyšší výkupní cenu. Ono to sice svádí - hodně získat - ale při kontrole dodávky pak často dochází ke zklamání díky nesplněným očekáváním. Proto prosím pečlivě ověřte model, který chcete k výkupu nabídnout. Nejste-li si jisti, kontaktujte naše pracoviště, poradíme vám, jak se orientovat.

Stále se stává, že ne všichni naši dodavatelé vyplní před dodávkou na webu dodací list. A ještě častěji se stává, že do své zásilky zařadí - řečeno s trochou nadsázky - všechny kazety s černým plastem... Aniž bychom někomu podsouvali snahu se na naše náklady zbavit skutečného odpadu, dovolujeme si upozornit na to, že vše, co není předmětem výkupu, musíme v souladu s  legislativou zlikvidovat. Tato likvidace není zdarma ale je placená. Každou zakázku individuálně posuzujeme a pokud míra skutečného nevyužitelného odpadu překročí rozumnou mez, odečteme vám z hodnoty plnění náklady spojené s jeho likvidací. Pokud si budete přát nevyužité kazety vrátit zpět, uskladníme vám je po dobu 14ti dnů. V této lhůtě si je můžete vyzvednout v naší provozovně. Po té budou zlikvidovány k tíži jejich původce. Že nejde o malé objemy, ukazuje obrázek z měsíčního pravidelného úklidu.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem